Przetwórstwo cebuli od 1990 roku

Producent cebuli białej i innych warzyw — Intermax

Produkcja i sprzedaż warzyw – Intermax

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Intermax działa na polskim i europejskim rynku w branży produkcji oraz przetwórstwa owocowo-warzywnego. Działalność prowadzimy od roku 1990. Dostarczamy Klientom wysokiej jakości produkty takie jak szalotka, brukselka, marchew i por. Od początku istnienia firmy działamy głównie jako producent cebuli białej, czerwonej i innych wysokogatunkowych odmian. Zajmujemy się też ich przetwórstwem i prowadzimy sprzedaż pod różnymi postaciami.

Produkcja cebuli czerwonej i innych odmian

Jako doświadczony producent cebuli czerwonej, białej i żółtej wiemy o tym warzywie wszystko. Nie kusi zapachem i często doprowadza do łez, ale ma także szereg zalet. Jest doskonałym źródłem witaminy C i ma właściwości bakteriobójcze. Jej spożywanie chroni przed zawałami serca i nowotworami, a przede wszystkim zapobiega infekcjom i łagodzi ich objawy. Jest produktem spożywczym od lat docenianym w kuchniach całego świata, gdzie wykorzystuje się ją na wiele sposobów. Dodaje ostrości sałatkom, aromatu zupom i wydobywa smak mięs.

Dodajmy, że cebula żółta czy biała to jedne z najstarszych warzyw znanym ludzkości. W Intermax stawiamy ją na pierwszym miejscu spośród wszystkich produktów z asortymentu. Produkowaną przez nas cebulę rozprowadzamy na rynku polskim oraz eksportujemy do Niemiec, Danii, Francji, Anglii i Belgii. Tak jak w przypadku każdego innego produktu z naszej oferty, proponujemy cebulę świeżą i przetworzoną na przykład pod postacią produktu marynowanego.

Gwarancja wysokiej jakości produktów

Świeże produkty warzywne są przygotowywane do sprzedaży w naszym profesjonalnym zakładzie przetwórczym. Każdy etap produkcji w Intermax przebiega zgodnie ze standardem BRC oraz normą ISO 9001. Potwierdzają to certyfikaty wydane nam przez towarzystwo klasyfikacyjne Lloyd’s. Oferujemy warzywa najwyższej jakości, gwarantując konkurencyjne, ustalane indywidualnie ceny.

Współpraca z Intermax

Jako producent cebuli białej, czerwonej i żółtej przez lata działalności pozyskaliśmy grono stałych, zadowolonych z naszych usług Klientów. Natomiast mając na uwadze dalszy rozwój naszej firmy, poszukujemy nowych kontrahentów. Oferujemy współpracę na korzystnych i przejrzystych zasadach. Jesteśmy doskonałymi kandydatami na długoletniego partnera w biznesie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

obieranie cebuli

Produkcja i sprzedaż warzyw – Intermax

 

Cebula żółta, biała, czerwona i inne warzywa w ofercie

Cebula żółta, biała, czerwona i inne warzywa w ofercie

Nowoczesna produkcja i wysokiej jakości usługi